Facebook Okey

OKEY FACEBOOK İLE DAHA KEYİFLİ

İnsanlar oyunlarla kendilerine hobiler yaratırlar. Bu hobilerden bir tanesi de üretilen, geliştirilen oyunlardır. Bu oyunlardan bir tanesi de okey oyunudur. Okey her yaştan insana hitap eden ve her yaştan insanın oynadığı, oynamaktan keyif aldığı bir oyundur. Ancak artık eskisi gibi ilkel yollarla okey oynanmamaktadır. Günümüzde insanlar bu oyunu evlerinden çıkmadan, bilgisayarlarının başından kalkmadan oynayabilmektedirler. Yani okey artık daha pratik ve daha çekici hale gelmiştir.

Bu site üzerinden Facebook’ta istediğiniz zaman okey oynama şansına sahipsiniz. Hatta sadece oyun oynama amaçlı değil, bir yandan da sosyalleşme adına büyük bir adım atmış olursunuz. Zira okey oynarken, bu oyunu oynadığınız diğer oyuncularla iletişime geçme fırsatına da sahipsiniz. Bu iletişim bazen yeni arkadaşlıkların başlangıcı bile olabiliyor. Bu bağlamda hem okey oynayıp oyunun keyfini çıkartmış oluyorsunuz, hem de sosyalleşmiş oluyorsunuz. En ufak bir ücret ödemeden bu site aracılığıyla Facebook üzerinden oynayabileceğiniz bu oyunu sizlere de tavsiye ederiz. Facebook Okey emin olun ki hayatınızı neşelendirecektir.

Okey, oynanması çok basit bir oyundur. Kazanmanız için de iki olgunun bir araya gelmesi gerekmektedir. Yani hem iyi bir oyuncu olmanız, hem de şansınızın yanınızda olması önemlidir. Zira ikisinden biri olmadığı zaman kazanma şansınız oldukça düşmektedir. Mesela elinize çok uyumlu taşların geldiğini düşünelim, ama bunu değerlendirebilecek bir okey oyuncusu değilseniz bu taşlar hiçbir işe yaramaz ve oyunu kaybedersiniz. Ya da çok iyi bir okey oyuncususunuz, ancak taşlarınız birbirlerine uyumsuz gelmiş, böyle bir durumda da kaybetme şansınız kaçınılmaz olarak yüksek olacaktır. Dolayısıyla bu iki olgunun da kazanmanız için bir araya gelmesi gerekir. İyi bir oyuncu olmak için çabalayabilirsiniz, fakat şansınıza hükmedemezsiniz. Bu oyunu keyifli hale getiren de bu özellik olsa gerek.

Facebook okey oynamanın farkı, ilkel yoldan okey oynamaktan daha pratiktir ve zaman tasarrufu yapma şansına sahipsinizdir. Bunun yanında canlı sohbetler yapma imkanıyla birlikte aktif bir sosyalleşme şansı da bulursunuz. Onun için her yaştan insana öneririz. Sen de Facebook okey oyna ve bu oyunun keyfini yaşa.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.